1979 Yılından bu yana giyim ve düğün organizasyonu sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız 2014 yılında davetiye baskı ve üretimi alanında e-ticaret girişimlerine başlamıştır. Sistem altyapısının oluşturulması ve 2 senelik yazılım geliştirme sürecinin tamamlanmasıyla site Eylül 2016 yılında hayata geçmiştir.

Amacımız müşterilerimize en kaliteli davetiyeleri en detaylı fotoğraflarla sunmak, koltuklarından kaldırmadan fiyat, desen gibi tercihlerle filtreleme yaparak istediği davetiyeyi daha hızlı ve daha kolay sipariş vermesini ve adresine teslim almasını sağlamaktır. Dolaysıyla siz matbaa arayıp bulana kadar kadar davetiyeniz basılmış olacaktır.

Kullanıcı dostu tasarım panellerimizle davetiyenizi kolayca oluşturabilir, kendi bilgilerinizi girerek davetiyenizi kişiselleştirebilir, önizleme yapabilir ve çevrenizi elit bir şekilde organizasyonunuza davet edebilirsiniz. Sitemizde Davetiye firmalarının katalog davetiyelerinin yanı sıra sadece sitemizde bulabileceğiniz özel tasarım davetiyeler de bulunmaktadır.

geldajpg

hakkimizdafoto2

 

Davetiyeyapıcı.com olarak önceliğimiz hep yüksek kalite olmuştur.Pazarlama ve Satış hedeflerimiz ürün kalitesi ile birlikte hizmet kalitesini de beraber sunmaktır. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde telefon, mail, iletişim formu, canlı destek ile işleminizin tüm detaylarında bilgi alabilirsiniz.

Özel tasarım davetiyelerimiz kendi grafik tasarımcılarımız tarafından oluşturulmuş ve tescil edilmiş, yüksek çözünürlüklü ve geleneksel davetiyelerden farklı olarak tasarlanmıştır. Davetiyeyapıcı sisteminde siparişleriniz baskı öncesi ve baskı sonrası kalite kontrolünden geçer.

Ömür boyu mutluluklar dileriz.

tüm davetiyeleri görüntüle