Sipariş İptali

Sipariş iptal ve iade ile ilgili tüm taleplerinizi davetiyeyapici@gmail.com adresinden, 0541 836 8449 numaralı telefondan veya canlı destek üzerinden bildirebilirsiniz.

Sipariş edilen tüm Ürünler, kontrolümüzden geçip sizin tarafınızdan baskı için e-posta ile onaylanana kadar iptal edilebilir. Baskılı Ürünlerin, baskıya girilmeden iptal edilmek istenmesi halinde ilgili siparişler için, varsa o ana kadar yapılmış işlemlere ait ücretler kesilerek tutar iade edilecektir. Sipariş sizin tarafından e-posta ile onaylandıktan sonra değişiklik ve iptal mümkün olmayacaktır.

Cayma Hakkı

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun (“Kanun”) gereğince, müşteri’nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz ve bedel iadesi talep edilemez. Sitemizde satılan ürünler üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler olup, bu nedenle cayma hakkının geçerli olmadığı ürünlerdir.

İade Şartları

Siparişinizden mennun kalmamanız halinde, siparişinizi kargodan teslim almanızı takip eden 14 gün içerisinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek şikayetinizi bildirebilirsiniz. Üründe sorun olması durumunda müşteri yetkilimiz sizinle irtibata geçerek, ürüne ait fotoğraf ve diğer gerekli bilgileri talep edebilir. Hatanın bizim tarafımızdan kaynaklı olması durumunda ücret iadesi veya yeniden basım gerçekleştirilecektir. Ancak ödemenin hesabınıza yansıması, bankanıza bağlı olarak birkaç gün alabilir. Ücret iadesi veya yeniden basım halinde sorunlu siparişinizi teslim aldığınız şekilde tarafımıza iade etme zorunluluğunuz bulunmaktadır.

385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için ALICI’nın mal ile birlikte teslim edilen SATICI’ya ait 2 adet faturanın alt kısmındaki iade bölümlerini eksiksiz ve doğru şekilde doldurduktan sonra imzalayarak bir nüshasını ürün ile birlikte SATICI’ya göndermesi diğer nüshasını da uhdesinde tutması gerekmektedir.
Basım hataları dışındaki herhangi bir kullanım hatasından veya uygunsuz şatlarda saklamadan kaynaklanan aşınma ve yıpranmadan firmamız sorumlu değildir.

Teslimat

Müşteri, ürünü teslim aldığı anda kontrol etmekle ve Üründe kargodan kaynaklanan bir sorun gördüğünde, ürünü kabul etmemekle ve Kargo firması yetkilisine tutanak tutturmakla sorumludur. Aksi halde firmamız ürünün iadesi ile ilgili sorumluluk kabul etmeyecektir.