Davetiyeyapici.com sitesinden alışveriş güvenli midir?

1 –İşletmemiz T.C. Maliye Bakanlığı ve TESK Sicilinde kayıtlı bulunmaktadır. Tüm satışlarımız resmi ve faturalıdır.

2 –İnternet sitemiz SSL güvenlik sertifikasına sahiptir. Gönderdiğiniz bilgiler 256bit şifrelenerek bankanıza gönderilir, sisteme kayıt edilmez. Davetiyeyapici.com çalışanları veya üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez. Sertifika detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

3 –Sanal Pos altyapısı Türkiye’nin önde gelen sitelerinin tercih ettiği BDDK Lisanslı İyzico ile anlaşmalıdır. Tüm işlemlerde 3D-Secure protokolü uygulanır.

4 –Siparişinizin herhangi bir aşamasında 0541 8368449 nolu telefondan, canlı yardım veya davetiyeyapici@gmail.com adresinden destek ve teyit alabilirsiniz.

Nasıl Sipariş verebilirim?

Satın almak istediğiniz ürünün fotoğrafına tıklayarak detay sayfasına gidebilir, ürün özelliklerini inceler ve Kişiselleştir butonuna tıkladıktan sonra sağ tarafta bulunan davetiye bilgilerinizi doldurup Adet seçimini yapar, Satın Al butonuna tıklayarak kişisel bilgilerinizi girip ödemeyi tamamlarsınız. Detaylı kullanım videosu için tıklayınız.

Dilerseniz düğün ve nişan için ayrı ayrı siparişler verebilir ve tek seferde ödeme yapabilirsiniz.

Hangi yollarla ödeme yapabilirim?

Davetiyeyapici.com üzerinden bütün kredi kartları (VISA, Mastercard, American Express), ya da banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz. Banka havalesi seçildiğinde sipariş ödemenin yapılmasını müteakiben baskıya girecektir.

Davetiyeyi basılmadan önce görebilir miyim?

Sipariş formunu doldurmanızın ardından seçtiğiniz davetiyeye ve bilgilerinize uygun tasarım yapılarak size davetiyenin baskı öncesi tasarımı onayınız için gönderilir. Baskı öncesi onay alınmadan baskıya başlanmaz. Sipariş taslağı verdiğiniz mail adresine gönderilmektedir.

Davetiye fiyatını nasıl hesaplarım?

Sitemizde belirtilen fiyatlar adet fiyatlar olup Sipariş adedi arttıkça birim fiyat düşmektedir.
Sitemizde beğendiğiniz ürünün sayfasında Kişiselleştir butonuna tıkladığınızda üst menüde adeti ve fiyatını görebilir ve seçebilirsiniz. Eğer 1000 adetten fazla sipariş verecekseniz sepet ekranında sipariş adedi rakamını arttırarak sepeti güncelle butonuna tıklayınız.

Davetiyemi nasıl Kişiselleştirebilirim?

Davetiye sayfasında Kişiselleştir butonuna tıkladığınızda Davetiye Sihirbazı açılır. Sağ tarafta girdiğiniz bilgiler canlı olarak davetiye üzerinde önizleme yapılabilir. Burada Gelin ve Damat isimlerinin font çeşidi, font boyutu ve satır aralığı değiştirilerek Davetiyeniz oluşturulur. Aile isimlerini dilerseniz tek satır dilerseniz iki satır alt alta olarak değiştirebilirsiniz. Yer, tarih, saat ve diğer bilgilerin bulunduğu kısım otomatik sığdırılacak şekilde tasarlanmıştır. Gireceğiniz ekstra bilgiler gerekli alana kendiliğinden küçültülerek sığdırılır.
Girdiğiniz bilgiler baskı öncesi ve sonrası titizlikle kontrol edilir.

Davetiye mesajı ve Tarih, saat, mekan bilgilerinin Fontlarını neden değiştiremiyorum?

Davetiye basımında genel prensip Gelin ve Damat isimlerinin ve Aile bilgilerinin ön planda olmasını sağlamaktır. Bu nedenle diğer yazıların daha sade biçimde arka planda kalması tercih edilir. Eğer bu bölümlerde değişiklik talep ederseniz sipariş notları bölümüne gerekli notları yazmanız yeterlidir.

Davetiyem ne zaman hazır olur?

Sitemizden yapılan siparişlerin büyük çoğunluğu aynı gün müşteri onayına sunulur ve baskıya girer, ancak küçük oranlardaki gecikmeler olabildiğinden ürün sayfalarında 1-2 gün olarak yazılmıştır.

Yurt dışına gönderim yapıyor musunuz?

Evet. Davetiyeyapici.com yurt dışına gönderi yapmaktadır. Yurt dışı alışverişlerde kargo bedelleri teslimat adresinin bulunduğu ülkeye göre farklılık göstermektedir. Bu bakımdan yurtdışı siparişlerinden önce Canlı Yardım veya davetiyeyapici@gmail.com adreslerini kullanarak müşteri yetkilimiz ile iletişime geçiniz.

İndirim kuponumu nasıl kullanabilirim?

Kupon kodunuzu kullanmak için; alışveriş anında ürünü/ürünleri sepetinize ekledikten sonra Alışveriş Sepetim sayfasında bulunan “Kupon Kodu” bölümüne indirim kodunuzu girmeniz ve “Kullan” butonuna basmanız yeterli. Bir alışverişte sadece bir adet kupon kodu kullanılabilir. Kupon kodunuz farklı kupon kodlarıyla birleştirilemez.

Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

Davetiyeyapici.com üzerinden satılan her ürünün satış fiyatına KDV dahildir.